مدرسه تربیت همپا

در کمتر از 6 ماه به عنوان همپا(بادیگارد) آموزش ببین و از طریق پلتفرم IBO کسب درآمد کُن

  • اگر می خواهی به عنوان یک همپا(بادیگارد) فعالیت کنی و دانش و مهارت های لازم کسب کنی !
  • اگر می خواهی مطمئن باشی که پس از پایان آموزش ها می تونی کسب درآمد کنی و درآمد عالی داشته باشی!

  • اگر می خواهی که بادیگارد ID معتبر و بین المللی از آکادمی بادیگارد IBO داشته باشی !

همپا چیه و چه تفاوتی با بادیگارد داره ؟

همپا نسخه ایرانی- اسلامی بادیگارد غربی هست که با تجربیات بیش از 10 سال فعالیت در ایران و با اصلاحات ساختاری در تعریف بادیگارد سعی داره که نسخه ای متناسب با فرهنگ و قوانین کشوری ارائه نماید. جهت دانلود نسخه pdf کتابچه همپا اینجا کلیک کنید .

پلتفرم IBO چیه ؟ و چطوری از طریق این پلتفرم می تونم کسب درآمد کنم ؟

پلتفرم ایبو مثل اپلیکیشن اسنپ که بین راننده و مسافر ارتباط برقرار میکنه, بین همپا(بادیگارد) آموزش دیده و با مهارت و کارفرما ارتباط برقرار میکنه,پس از پایان آموزش ها و از طریق پروفایل کاربری خود در پلتفرم ایبو می تونید پروژه های کاری در ایران و خارج از ایران(منطقه خاورمیانه) دریافت کنید و کسب درآمد کنید.

مسیر همپا شدن..

قدم اول شرکت در آزمون آمادگی جسمانی

در اولین قدم با شرکت در آزمون آمادگی جسمانی آغاز می شود. در این آزمون میزان آمادگی شما محک زده می شود و پس از آزمون یک برنامه تمرینی تخصصی چهار هفته ای در اختیار شما قرار می گیرد تا با حداکثر آمادمی جسمانی در کمپ شرکت کنید. برای آشنایی بیشتر با آزمون پیشنهاد میکنیم ویدیو پایین را ببینید

قدم دوم کمپ 5 روزه و فشرده

در این کمپ فشرده 5 روزه که بصورت تاکتیکال کمپ (زندگی در شرایط سخت) برگذار می گردد.جدیدترین و بروزترین آموزش های بادیگاردی و همپایی در اختیار شما قرار می گیرد. و در پایان کمپ قادر خواهید بود یک برنامه حفاظتی طراحی نمایید و به سیستم های بین المللی بادیگاردی تسط خواهید داشت. علاوه براین شرکت در کمپ تاکتیکال کمپ یک خاطره فراموش نشدنی برای شما خواهد بود پیشنهاد میکنیم ولاگ تاکتیکال کمپ جزیره لاوان را در پایان مشاهده نمایید.

قدم سوم, دوماه کارآموزی و شروع فعالیت به عنوان همپا

پس از پایان کمپ شما دوماه جلسات کارآموزی خواهید داشت, در این مرحله آموزش هایی مانند رانندگی دیپلماتیک و تشریفات آموزش خواهید دید ! جلسات کارآموزی در روز های جمعه برگذار می گردد. در ماه دوم کارآموزی شما سناریو های واقعی را تمرین خواهید کرد و از طریق پلتفرم ایبو پروژه کاری دریافت می کنید اینجا نقطه شروع فعالیت شما به عنوان همپا می باشد.

مبلغ سرمایه گذاری شما ؟

مبلغ سرمایه گذاری شما برای آموزش و شروع فعالیت به عنوان همپا تنها 18 میلیون تومان است, این مبلغ شامل خدماتی همچون آموزش و اقامت در طول کمپ آموزشی و شرکت در جلسات کارآموزی و دریافت ID کارت بین المللی است .

با مبلغ 18 میلیون تومان می توان یک گوشی هوشمند خرید یا به یک مسافرت چند روزه رفت اما با شرکت در این کمپ علاوه بر آموختن مهارت های کاربردی می توانید پس از پایان کمپ بصورت تضمینی کسب درآمد کنید

چرا شهریه این دوره تنها 18 میلیون است ؟

همانطور که اطلاع دارید شهریه کمپ های آموزشی بادیگارد IBO برای آموزش های دیپلماتیک 1000 دلار یا معادل 50 میلیون تومان است. اما هدف از برگذاری این سری کمپ ها جذب و پرورش نیروی متخصص برای پلتفرم IBO است و این دوره به مدت محدودی با شهریه 18 میلیون تومان برگذار می گردد و پس از آن با شهریه اصلی (50 میلیون تومان) برگذار خواهد شد.

آیا این کمپ شرایط پرداخت دارد ؟

بله شما می توانید در صورت قبولی در آزمون ورودی شهریه کمپ را, بصورت نقدی و یا در 3 مرحله پرداخت نمایید . در صورت پرداخت شرایطی شما 8 میلیون در صورت قبولی در آزمون ورودی پرداخت خواهید کرد و 10 میلیون باقیمانده را در دو قسط 30 و 60 روزه پرداخت می کنید.

شرایط ثبت نام در آزمون ورودی

  1. حداقل سن 18 سال تمام

  2. اعتقاد و التزام عملی به قوانین جمهوری اسلامی ایران

  3. نداشتن سوء پیشینه و سابقه کیفری

  4. سلامت جسمی و روحی

  5. حداقل مدرک تحصیلی دیپلم

 

 

می خواهم در آزمون وردی شرکت کنم

برای شروع پروسه ثبت نام آزمون در پیام رسان ایتا یا واتساپ به شماره 09120350853 تصویر کارت ملی خود را ارسال نمایید . و منتظر راهنمایی پشتیبانی باشید.

سوال های پرتکرار

ظرفیت آزمون تکمیل است ثبت نام لیست رزور